معرفی

شرکت آرکا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با هدف دستیابی به تکنولوژی های پیشرفته و تولید ماشین آلات صنایع مختلف از جمله نفت، گاز و پتروشیمی و بویلرسازی آغاز نمود.این شرکت با تحقیقات بسیار گسترده در زمینه های متفاوت گامی بزرگ در تولید علم و دانش و ماشین آلات با تکنولوژی بالا برداشته است که موجب ایجاد توان رقابت با شرکت های معتبر خارجی گردیده است.

آرکا با در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص و توانمند به عنوان شرکتی برجسته و پیشرو در سطح ملی و بین المللی مطرح گردیده و از طریق ایجاد فضای پژوهشی مناسب و ایده آل، تبدیل به کانونی برای نوآوری و خلاقیت در کشور شده است.

فناوری و نوآوری

ما یک مجموعه ی بزرگی از چراها و چگونه ها را در این چند سال جمع کرده ایم که در واقع پایه و اساس شرکت محسوب می شوند. از جمله به اطلاعات جامع در مورد فرآیندهای جوشکاری، طراحی و مهندسی مکانیک و ابزار، دانش الکترونیک و نرم افزاری می توان اشاره کرد.

مهندسان طراحی و تکنسین های ساخت و تولید ما، ظرفیت های خلاقیت و نوآوری را روز به روز افزایش داده اند تا همواره قابل اعتماد بوده و یافتن پاسخ مسائل مختلف را آسان کنیم. از این رو تولید دستگاه جوش اتوماتیک چرخشی (Orbital Welding) گامی بسیار بزرگ در جهت بومی سازی و پیشرفت صنایع مادر کشور بوده که تحقیقات گسترده ای برای دستیابی به قسمت های مختلف آن از جمله : (Rotary joint , AVC , Electronic rotary , communicational protocol ) انجام گرفته است و تکنولوژی ساخت بخش Rotary joint در اختیار چند کشور معدود دنیا می باشد.